پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
کتابخانه‌های کانون پرورش فکری با ۱۳۰هزار جلد تجهیز می‌شوند

کتابخانه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب طرح تمیم در فصل بهار، با ۱۳۰ هزار جلد کتاب تجهیز می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کتابخانه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور در قالب طرح تمیم، با بیش از ۱۳۰ هزار جلد کتاب و محصولات فرهنگی در ابتدای سال ۱۴۰۰ تجهیز می‌شود.

این‌محصولات در قالب طرح تمیم (تامین محتوای یک‌پارچه مراکز کانون) شامل کتاب‌های برگزیده جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان از تولیدات کانون و دیگر ناشران حوزه کودک، کتاب‌های چاپ اول کانون پرورش فکری، مجموعه «چهل قصه» و... به تمامی مراکز فرهنگی هنری کانون ارسال می‌شود.

بر همین‌اساس، شش عنوان کتابِ‌ برگزیده‌ جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان در فصل پاییز و زمستان ۱۳۹۹، از هر عنوان ۵هزار نسخه در اختیار کتابخانه‌های کانون قرار می‌گیرد.

همچنین بیش از ۱۴ عنوان از کتاب‌های چاپ اول کانون پرورش فکری از هر عنوان ۵هزار نسخه به مراکز فرهنگی هنری کانون در قالب طرح تمیم ارسال می‌شود.

مجموعه آموزشی «چهل قصه» نیز (شامل ۴ عنوان کتاب ویژه خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال و ۴ دی‌وی‌دی قصه‌گویی با روایت هنرمندان و قصه‌گویان کانون همراه بروشور) از دیگر محصولاتی است که علاوه بر ارسال به ۳۱ انجمن قصه‌گویی کانون در سراسر کشور، دو سری نیز برای هزار مرکز فرهنگی هنری کانون ارسال خواهد شد.

طرح تمیم برای حمایت از تولید کتاب حوزه کودک و نوجوان و پاسخ به نیاز مخاطبان کتاب‌خانه‌های کانون پرورش فکری از بهار سال ۹۹ آغاز شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها