یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
مشارکت 10 کتابفروشی استان سمنان در زمستانه کتاب 99

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از آغاز طرح «زمستانه کتاب ۹۹» با مشارکت 10 کتابفروشی شهرستان‌های شاهرود، دامغان و سمنان خبر داد.

ابوالفضل صادقی‌نژاد معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سمنان، گفت: طرح «زمستانه کتاب 99» از نهم تا شانزدهم اسفند با مشارکت 10 کتابفروشی در استان سمنان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های عمومی، کودک و نوجوان و کتاب‌های دانشگاهی را با ۲۰ درصد تخفیف از کتاب‌فروشی‌های عضو طرح خریداری کنند.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: در طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها سقف مجاز برای هر خریدار ۲۵ درصد تخفیف در نظر گرفته شده و هر خریدار می‌تواند تا سقف ۲۰۰ هزار تومان کتاب خریداری کند.

صادقی‌نژاد با اشاره به مشارکت 10 کتابفروشی استان سمنان در طرح زمستانه کتاب 99 اظهار کرد: از این تعداد هفت کتابفروشی شامل «پاتوق کتاب»، «خانه کتاب»، «بامداد»، «خلاق»، «سوشیانس»، «شهر کتاب» و «کتاب ارسطو» در سمنان، دو کتابفروشی «سرزمین کتاب» و «کتابکده» در شاهرود و یک کتابفروشی «مجموعه فرهنگ دانشجو» در دامغان در طرح زمستانه کتاب مشارکت و فعالیت دارند.
 

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: در این طرح علاقه‌مندان به کتاب می‌توانند تا شانزدهم اسفند با در دست داشتن کارت ملی از کتابفروشی‌های عضو این طرح کتاب خریداری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها