سه‌شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
فعالیت اداره فهرست‌نویسی منابع کتابی به تصویر کشیده شد

فعالیت اداره فهرست نویسی منابع کتابی زیر مجموعه اداره کل پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در ویدئویی با عنوان «99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران» تولید و منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، فیلم های 99 ثانیه ای با هدف آگاهی بخشی و شناساندن فعالیت بخش‌های مختلف آرشیو ملی و کتابخانه ملی به مخاطبان و تبیین داشته های میراث مکتوب کشور در حافظه ملی ایرانیان تولید و منتشر می‌شود. در جدیدترین ویدئو فعالیت اداره فهرست نویسی منابع کتابی به تصویر کشیده شده است.
 
طرح «99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران» در پاسخ به نیازسنجی مخاطبان، با ساختار امروزی، ضرباهنگ سریع با بهره‌گیری از عکس، ویدئو، گرافیک، موشن گرافیک، مصاحبه و متن‌های حاوی اطلاعات مربوطه است که بدون برون سپاری و بدون هزینه تولید و فقط با اتکا، ابتکار و مهارت کارشناسان اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تولید می‌شود.
 
مجموعه فیلم‌های 99 ثانیه‌ای به عنوان بخشی از تاریخ شفاهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و میراث مکتوب کشور پس از پخش و انتشار، آرشیو شده و برای علاقه‌مندان و پژوهشگران قابل دسترس خواهد بود.
 
تا کنون فیلم‌های کوتاه 99 ثانیه درباره اداره نشریات و پیایندها،‌ اداره کل مرمت و حفاظت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و زیر مجموعه‌های آن، ‌فعالیت معاونت کتابخانه ملی ایران و ‌اداره کل پردازش سازماندهی، فعالیت های اداره سازماندهی و فهرست نویسی منابع غیر کتابی منتشر شده است و ششمین قسمت از مجموعه فیلم های 99 ثانیه به تشریح فعالیت اداره فهرست نویسی منابع کتابی اختصاص دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها