سه‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
فراخوان پنجمین جایزه ملی داستان کوتاه سیمرغ اعلام شد

«جایزه داستان کوتاه سیمرغ» در دو بخش «ملی» و «منطقه‌ای» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) «جایزه داستان کوتاه سیمرغ» در سال‌های اخیر به ابتکار «انجمن داستان سیمرغ نیشابور» و با مشارکت بخش خصوصی پایه گذاری شد و هدف از برگزاری این جایزه ادبی، کشف، معرفی و تولید آثار خلاق و برتر داستانی است.

«پنجمین جایزه ملی داستان کوتاه سیمرغ» در دو بخش «ملی» و «منطقه‌ای» و با حضور داوران مطرح کشوری برگزار خواهد شد.

از علاقه‌مندان و نویسندگان داخل و خارج از کشور دعوت می‌شود تا داستان خود را با موضوع آزاد تا تاریخ دهم آبان 1399 به دبیرخانه این جایزه ادبی ارسال کنند.

شرکت‌کنندگان فقط می‌توانند یک اثر را به منظور داوری ارسال کنند. داستان ارسالی نباید از هزار کلمه کمتر و از ده هزار کلمه بیشتر باشد و پیش از این نباید در کتاب یا نشریه‌ای منتشر شده باشد  یا در جایزه یا جشنواره‌ای برگزیده شده باشد.

در بخش «منطقه ای» شرکت کنندگان باید متولد و یا ساکن نیشابور باشند. نویسندگان نیشابوری می‌توانند برای هر بخش یک داستان ارسال کنند. (داستان‌های هر بخش را در فایل جداگانه ذکر کنند) عنوان داستان، نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، کد ملی ، محل سکونت ، آدرس ایمیل ، شماره همراه در صفحه ای جداگانه به همراه داستان ارسال شود. فایل داستان بدون نام و اطلاعات نویسنده باشد.

داستان‌های رسیده در دو مرحله داوری می‌شوند و اسامی داستان‌های رسیده به مرحله دوم پیش از داوری نهایی در وبلاگ و کانال تلگرامی و اینستاگرام انجمن داستان سیمرغ نیشابور منتشر خواهند شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جایزه باید داستان خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی simurgh.dastan@gmail.com ارسال کنند.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبلاگ انجمن داستان سیمرغ نیشابور www.simurgh-dastan.blogfa.com  مراجعه کنند.

 
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها