شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
ماجرای کرامتی از حضرت رقیه (س) در تازه‌ترین اثر عزتی پاک

تاره‌ترین اثر «علی اصغر عزتی‌پاک» با نام «اجاره نشین خیابان الامین» بزودی منتشر می‌شود، این کتاب روایت زندگی شخصیتی تواب به نام «جمال فیض اللهی» است که کرامتی از حضرت رقیه (س) وی را متحول و مجاور حرم خویش می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) فارس خبر داد که جدیدترین اثر «علی‌اصغر عزتی‌پاک» به نام «اجاره نشین خیابان الامین» به زودی  توسط نشر معارف منتشر می‌شود.

بر اساس این گزارش، «اجاره‌نشین خیابان الامین» اثری رمان‌گونه و دراماتیک اما کاملاً مستند و غیر مخیل است.

این کتاب روایت زندگی شخصیتی تواب به نام «جمال فیض‌اللهی» است که کرامتی از حضرت رقیه (س) وی را متحول و مجاور حرم خویش می‌کند بعدها با شروع نا آرامی‌های سوریه و ظهور داعش وی عضو هسته اولیه مدافعین حرم می‌شود.

مشاهدات جمال از جنایت‌های داعش و روایت وی از شکل‌گیری هسته اولیه مدافعان حرم  و ده‌ها ماجرای مستند و شگفت‌انگیز دیگر و نیز نثر روان علی‌اصغر عزتی پاک اثری جذاب و خواندنی را شکل می‌دهند.
لازم به ذکر است که از علی‌اصغر عزتی پاک تاکنون کتاب‌هایی چون «آواز بلند»، «باغ کیانوش»، «زود بر می‌گردیم»، «باغ‌های همیشه بهار» و «می‌مانم پشت در» منتشر شده است. همچنین این نویسنده که مدیر بخش داستان مؤسسه شهرستان ادب است، برنده جوایزی نظیر کتاب سال دفاع مقدس، کتاب سال سلام و کتاب سال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها