دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
دوفصلنامه علمی پژوهشی فلسفه علم فراخوان مقاله داد

فراخوان مقاله دوفصلنامه علمی پژوهشی فلسفه علم با موضوع علم، جامعه و تاریخ در همه‌گیری کرونا منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، دوفصلنامه علمی پژوهشی فلسفه علم با همکاری گروه های فلسفه علم و فناوری و تاریخ علم پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی از تمامی پژوهشگران و صاحب نظران دعوت کرده تا مقالات پژوهشی، مروری و دیدگاه های تخصصی خود در مورد علم، جامعه و تاریخ در همه گیری کرونا را ارسال کنند.
 
در متن این فراخوان آمده است: آثاری مدنظر است که مشخصاً متمرکز بر پژوهش های فلسفه علم، فلسفه پزشکی، فلسفه تکنولوژی، تاریخ علم مرتبط با همه گیری ها به ویژه کرونا باشند. همچنین مقالاتی که صرفاً از منظر علوم پزشکی، اپیدمیولوژی یا سایر جنبه های علمی تکنیکی به موضوع کرونا پرداخته اند مدنظر نیستند.

مقالات ارسال شده در فرایند داوری مقالات قرار خواهند گرفت و پس از پذیرش انتشار خواهند یافت بنابراین ارسال مقالات با موضوع مرتبط لزوماً به معنای پذیرش مقاله نخواهد بود.
 
محورهای پیشنهادی برای نگارش مقاله عبارتند از فلسفه پزشکی، فلسفه اپیدمیولوژی، همه گیری از منظر تاریخ علم و همه گیری و زیست- سیاست و جایگاه تکنولوژی در همه‌گیری کرونا.
 
علاقه‌مندان برای ارسال مقالات خود تا اول مرداد ماه فرصت دارند تا مقالات خود را در سایت نشریه به آدرس http://philosophy.ihcs.ac.ir/ ارسال کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها