دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
استقرار اتوبوس‌های کتابگرد هدهد در مسیر راهپیمایی 22بهمن

ایمان کرد گفت: اتوبوس‌های کتابگرد هدهد که در طول سال در مناطق مختلف تهران خدمت ارائه می‌دهند، برای دهه فجر، ویژه تجهیز شدند و در طول مسیر راهپیمایی 22 بهمن ارائه خدمت می‌کنند.

ایمان کرد، مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در آستانه 22 بهمن‌ماه درباره برنامه‌های کتابی این سازمان گفت: در دهه فجر مراسم رونمایی کتاب «آینده انقلاب اسلامی» از آثار شهید مرتضی مطهری، شامل مجموعه سخنرانی‌های این استاد شهید که به‌تازگی به زیور طبع آراسته شده است در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
 
او ادامه داد: سازمان روی همین کتاب یک پویش کتاب‌خوانی ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان تشکیل داد که تا به امروز استقبال خوبی هم از آن صورت گرفته است.
 
کرد در ادامه از ارائه خدمت اتوبوس‌های کتابگرد در مسیر راهپیمایی 22 بهمن خبر داد و گفت: اتوبوس‌های کتابگرد هدهد، کتابخانه‌های سیار سازمان فرهنگی هنری شهرداری هستند که در مناطق مختلف تهران و عمدتا مناطقی که به لحاظ فیزیکی امکانات کتابخانه‌ای کمتر داریم، ارائه خدمت می‌‌کنند و عضویت رایگان یک‌ساله هم به شهروندان تهران می‌دهند.
 
وی افزود: این اتوبوس‌ها در طول سال فعالیت دارند، اما برای دهه فجر، به‌طور ویژه تجهیز شدند و طی این ایام در مناطق مختلف خدمت کردند؛ که در روز 22 بهمن هم در مسیر راهپیمایی به شهروندان ارائه خدمت می‌کنند.
  
مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن اشاره به نمایشگاه‌های کتاب ویژه دهه فجر، گفت: در این ایام یک دوره نمایشگاه تحت عنوان «در امتداد بیداری» هم با همکاری و مشارکت مرکز اسناد انقلاب اسلامی داشتیم، که آثار ویژه انقلاب به‌صورت نمایشگاه و فروشگاه کتاب در 110 کتابخانه سازمان ارائه و عرضه می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها