شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
نمایشگاه سالنامه‌های تاریخی تهران در کتابخانه و موزه ملی ملک گشایش می‌یابد

کتابخانه و موزه ملی ملک، نمایشگاه سالنامه‌های تاریخی تهران را با نمایش 24 سالنامه مهم تاریخی، هم‌زمان با فرارسیدن روز تهران (14 مهر) و به مناسبت برپایی هفته تهران برپا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، نمایشگاه سالنامه‌های تاریخی تهران، که از روز یک‌شنبه 14 مهر 1398 خورشیدی در نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران گشایش می‌یابد، 24 سالنامه مهم تاریخی از دبیرستان‌های پرآوازه در تاریخ تهران همچون مروی، دارالفنون، ادیب، البرز، ایرانشهر و هدف و سالنامه‌های دانشگاه تهران، دانشسرای عالی تهران، پارس، آموزشگاه‌های زرتشتیان و دارالمعلمین عالی را دربرمی‌گیرد.

این نمایشگاه، 16 سالنامه از ‌ گنجینه نشریات موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک و 8 سالنامه از مجموعه شخصی حسین تقوی مجموعه‌دار نشریات و مطبوعات را دربرمی‌گیرد.
 
نمایشگاه سالنامه‌های تاریخی تهران از روز یک‌شنبه 14 مهر 1398 خورشیدی تا یک ماه برپا بوده، از دوستداران فرهنگ و تاریخ این سرزمین میزبانی خواهد کرد.

کتابخانه و موزه ملی ملک، دوستداران را به بازدید از این نمایشگاه در ساختمان این موقوفه در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی (میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد (میدان مشق) فرامی‌خواند. بازدید از این نمایشگاه در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 8:30 تا 16:15 (پنج‌شنبه‌ها تا 15:15) امکان‌پذیر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها