سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
​جشن امضای «سیب هوس» در شیراز و اصفهان

جشن امضای جدیدترین اثر امید صباغ‌نو به نام «سیب هوس» در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در شیراز و اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،‌ در ادامه برنامه‌های صف کتاب نیماژ که در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود، بعد از رونمایی مجموعه غزل «سیب هوس» در تهران و اهواز، قرار است که جشن امضای این اثر در شیراز و اصفهان نیز برگزار شود.

در همین راستا، برنامه جشن امضای شیراز از ساعت 18 روز پنجشنبه (24 اسفندماه) در کتابفروشی شهرکاغذی واقع در خیابان قصردشت، بین سه راه برق و چهارراه ملاصدرا، کوچه 25 برگزار می‌شود.

همچنین برنامه جشن امضای اصفهان نیز از ساعت 18 روز جمعه (25 اسفندماه) در شهرکتاب اصفهان به نشانی چهارباغ بالا، جنب باشگاه کارگران برگزار خواهد شد.

«سیب هوس» عنوان گزیده غزلی است که به تازگی از امید صباغ‌نو منتشر و روانه بازار نشر شده است. در این مجموعه 13 غزل چاپ نشده از امیدصباغ‌نو در کنار 72 غزل انتخابی از هفت مجموعه غزل منتشر شده بین سال‌های 88 تا 96 قرار گرفته است که بخش زیادی از این غزل‌ها برای چاپ در این گزیده ویرایش و تغییر پیدا کرده‌اند. بیشتر غزل‌های این مجموعه عاشقانه است اما تعدادی از غزل‌های آیینی و اجتماعی هم در مجموعه گنجانده شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها