سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
کودکان معلول کتاب عیدی می‌گیرند

نشر آرادمان سومین دوره طرح عیدی کتاب را به‌نفع کودکان معلول برگزار می‌‌کند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، طرح «عشق و آینه(عیدی کتاب به‌نفع کودکان معلول)» در سومین دوره‌، به کودکان معلول زلزله‌زده استان کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

در این طرح که سومین سال متوالی، در آستانه‌ نوروز، توسط انتشارات آرادمان و با همکاری جمعی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه برگزار می‌شود، مخاطبانی حقیقی یا حقوقی غیر از کتاب‌فروشان که در فاصله‌ زمانی ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ آثار این انتشارات را از مراکز پخش کتاب از‌جمله ققنوس، آتیه، پارسه، بیهق و... یا فروشگاه‌های اینترنتی مانند موسسه خانه کتاب، ققنوس، ادب‌سرا  تهیه کنند، 60 درصد از مبلغ خریداری شده، به تامین مایحتاج خوراکی، بهداشتی و فرهنگی مراکز توانبخشی کودکان معلول در استان کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

برای مخاطبان و مشارکت‌کنندگان این امکان فراهم است که بسته‌ خرید خود را به نشانی فردی که می‌خواهند به او کتاب عیدی بدهند، بفرستند.

علاقه‌مندان به مشارکت در این طرح، برای پرسش‌های احتمالی، اطلاعات بیشتر یا ارائه‌ رسید و فاکتور خرید، به سایت اینترنتی آرادمان و نشانی پست الکترونیکی (aradman.pub@gmail.com) و شماره تلفن مندرج در آن یا صفحه‌های این انتشارات در تلگرام و اینستاگرام (aradmanpub@) می‌توانند مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها