چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
هنرمندان تازه‌ترین کتاب‌هایی را که خوانده‌اند معرفی می‌کنند

بیست‌وپنجمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» روز شنبه ششم آبان‌ماه ساعت ۱۷ با حضور حسن وارسته و جمعی از شاعران و ترانه‌سرایان در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، در تازه‌ترین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه»، که روز شنبه ششم آبان‌ماه برگزار می‌شود، حسن وارسته حضور خواهد داشت. این نویسنده متولد سال ۱۳۴۸ در تهران است. کارشناسی کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر را دارد و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشکده هنرهای زیبا است.

برنامه «اتفاق ترانه» با هدف ترویج کتاب و کتاب‌خوانی میان مخاطبان با حضور چهره‌های سرشناس هنری و ادبی برگزار می‌شود تا این هنرمندان، تازه‌ترین کتاب‌هایی را که خوانده‌اند، به علاقه‌مندان شعر و ادبیات معرفی کنند.

در این محفل شعر و موسیقی ماهانه، به‌جز شعرخوانی شاعران جوان، برنامه‌های متنوع دیگری نیز، از جمله اجرای موسیقی و شعرخوانی شاعران و هنرمندان، وجود دارد.

بیست و پنجمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه»، به همت مرکز موسیقی و موسسه سپهر سوره هنر، شنبه ششم آبان ماه، ساعت 17 در تماشاخانه مهر حوزه هنری، واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود. حضور در این برنامه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها