دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
واسپاری «سالن یاس» نمایشگاه کتاب به مجمع ناشران انقلاب اسلامی

مدیریت «سالن یاس» در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای دومین سال متوالی در نمایشگاه شهر آفتاب به مجمع ناشران انقلاب اسلامی واگذار شد.

سیدعارف علوی، معاون مجمع ناشران انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره حضور مجمع در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: مجمع ناشران انقلاب اسلامی با توجه به کمبود فضا برای برگزاری نشست‌ها و میزبانی از کارشناسان از سالن یاس استفاده می‌کند.  
 
وی با اشاره به مدیریت سالن یاس از سوی مجمع ناشران انقلاب اسلامی ادامه داد: سالن یاس محل ارائه گزیده‌ای از کارنامه نشر در یکسال گذشته است. کارشناسان برای تشریح کارنامه نشر برای بازدیدکنندگان در این سالن حضور دارند. واگذاری مدیریت سالن یاس به مجمع نتیجه اعلام آمادگی مجمع به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نشست مشترک مسئولان مجمع با موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی است.     

علوی افزود: امسال 180 دفترچه معرفی کتاب شامل 180 موضوع در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. لوح فشرده‌ در همین رابطه نیز در دو شماره تهیه شده است؛ علاوه براین نمایش کارنامه نشر به‌صورت اینفوگرافی همانند سال‌های گذشته در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.
 
وی با اشاره به مساحت سالن یاس در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار کرد: مکان سالن یاس برای نمایشگاه سال جاری تغییر کرده است؛ به این معنی که یک طبقه پایین‌تر از سال گذشته و در زیرزمینی که پیش از این مکان روابط عمومی بود، برپا خواهد شد. مساحت سالن در کل افزایش چندانی ندارد.

سی‌امین دوره نمایشگاه کتاب تهران از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت‌ماه میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی در شهر آفتاب است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها