یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
آمادگی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مشارکت در تخصیص بُن کتاب به کتابداران

مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ثبت‌نام بُن خرید کتاب برای کتابداران فعال در نهادها و سازمان‌های فرهنگی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نیکنام حسین‌پور درباره تخصیص بُن کتاب به کتابداران سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی اظهار کرد: سازمان‌ها و نهادهایی که در حوزه کتاب و کتابخوانی فعالیت دارند، می‌توانند با مراجعه به دفتر امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به این کار اقدام کنند.
 
وی افزود: البته سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تا سقف 30 درصد است و با توجه به مشارکت نهادها و سازمان‌های همکار در کتابخوانی، یارانه خرید کتاب صادر می‌شود. این فرصت مناسبی برای نهاد کتابخانه‌های عمومی، کتابخانه‌های شهرداری و کتابداران این نهادهاست تا از یارانه ارائه شده در این بخش به‌منظور آشنایی کتابداران با آخرین دستاوردهای حوزه نشر و تجهیز کتابخانه‌ها به منابع جدید اقدام کنند.
 
حسین‌پور عنوان کرد: نهادها و سازمان‌های همکار در حوزه کتاب و کتابخوانی می‌توانند از پنجم اردیبهشت‌ماه با مراجعه به امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت‌نام خود را آغاز کنند.
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت‌ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، رو به‌ روی حرم امام خمینی (ره) قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها