دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
افزایش ساعت کاری خط یک مترو همزمان با برپایی نمایشگاه قرآن

شرکت بهره برداری مترو تهران با افزایش ساعت کاری خط یک و افزایش دو قطار به این خط، خدمات‌رسانی خود را برای تسهیل رفت‌وآمد بازدیدکنندگان بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تقویت کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، محسن نایبی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) از افزایش ساعات خدمات‌دهی مترو همزمان با برگزاری نمایشگاه خبر داد و افزود: این تغییرات در خط یک مترو که در مسیر نمایشگاه قرآن قرار دارد اتفاق می‌افتد.

وی افزود: امکان دسترسی به بیست‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن که در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود از دو ایستگاه شهید حقانی و شهید همت وجود دارد.

نایبی با بیان این که نیم ساعت به سرویس‌رسانی شبانه قطار‌ها اضافه شده است، گفت: این روال تا 23 تیرماه همزمان با پایان کار نمایشگاه ادامه دارد و بازدیدکنندگان نمایشگاه می‌توانند تا ساعت 23 از آخرین قطارهایی که از دو ایستگاه یادشده می‌گذرند، به مقصد خود حرکت کنند.

او از تزریق دو قطار اضافی به خط یک خبر داد و افزود: بدین ترتیب خدمت رسانی در شب‌های ماه مبارک رمضان دو سرویس بیشتر خواهد بود.

نایبی همچنین به استقرار 30 دستگاه خودروی ون در محوطه نمایشگاه اشاره کرد و افزود: این خودروها دیدارکنندگان را به خط اتوبوس بی آر تی واقع در میدان ونک انتقال می‌دهند.

بر پایه این گزارش در طول برپایی نمایشگاه، اتوبوس‌های ویژه‌ای در میادین مهم شهر مستقر هستند و از ساعت 6 بعدازظهر تا 1 بامداد به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند. همچنین 50 دستگاه ون تاکسی در ایستگاه‌های اطراف باغ‌موزه دفاع مقدس برای رساندن شهروندان به محل نمایشگاه به طور رایگان خدمت‌رسانی خواهند کرد.

شایان ذکر است سال گذشته به دلیل استفاده از خط یک مترو برای عملیات عمرانی سایر خطوط، امکان افزایش ساعت کاری مترو برای دیدارکنندگان نمایشگاه قرآن وجود نداشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها