سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۵
افتتاح یازدهمین نمایشگاه کتاب سمنان با 28 هزار عنوان کتاب

محمد عظیمی، مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از گشایش یازدهمین دوره نمایشگاه کتاب سمنان در تاریخ 14 آذرماه خبر داد./

محمد عظیمی، مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری کتاب ایران از گشایش دویست و چهل و هفتمین نمایشگاه کتاب استانی در سمنان خبر داد و گفت: این نمایشگاه کتاب یازدهمین دوره نمایشگاه کتاب استان سمنان محسوب می‌شود و 28 هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

وی درباره محل برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه در ورزشگاه غدیر سمنان برپا می‌شود که محل مناسبی برای برپایی این نمایشگاه تشخیص داده شده‌است. با توجه به وسعت و جمعیت استان سمنان 120 غرفه کتاب را در آنجا دایر می‌کنیم و 250 ناشر و نمایندگی از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور دارند و تازه‌های نشر خود را عرضه می‌کنند. همچنین 9 ناشر استانی هم از سمنان در این نمایشگاه حضور دارند.

عظیمی با اشاره به تعداد کتاب‌های عرضه شده در یازدهمین دوره نمایشگاه استان سمنان گفت:‌ 28 هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه عرضه می‌شود و دویست میلیون تومان بُن هم در نمایشگاه توزیع می‌شود. کتاب‌ها با تخفیفی 40 درصدی (20 درصد ناشر و 20 درصد بُن) عرضه می‌شود.

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی همچنین از برگزاری برنامه‌های جنبی در این نمایشگاه خبر داد و گفت: غرفه ویژه‌ای را برای کتاب‌های عاشورایی داریم. همچنین برنامه‌های فرهنگی و هنری برای کودکان و دانش‌آموزان ترتیب داده شده‌است. شش نشست نقد و بررسی کتاب را خواهیم داشت و نشست‌هایی با عناوین شعرهای آیینی هم در نمایشگاه برگزار خواهد شد.

یازدهمین نمایشگاه کتاب سمنان از  14 تا 20 آذر ماه در ورزشگاه غدیر سمنان برگزار می‌شود. این نمایشگاه از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 21 به‌روی  علاقه‌مندان گشوده خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها