شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۳
فهرست ناشران و کتاب های نمایشگاه منتشر می شود

لیست فهرست ناشران و کتاب های اين انتشارات ها برای حضور در نمایشگاه یاد يار مهربان اکنون در مرحله پایانی کارشناسی قرار دارد و بعد از اتمام این اسامی روی سایت نمایشگاه به نشانی yym.ir قرار می گیرد.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، به نقل از ستاد خبری روابط عمومی یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان بیش از 430 ناشر با بیش از 19 هزار عنوان کتاب برای حضور در یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان اعلام آمادگی کردند که کار کارشناسی کتاب های ارسالی به دبیرخانه نمایشگاه تا چند روز آینده به پایان می رسد.

آمار ناشران ثبت نامی و همچنین کتاب‌های عرضه شده برای این نمایشگاه حاکی از این است که آمار ناشران و  کتاب های این نمایشگاه با وجود کاهش 15 درصدی شمارگان و تولید کتاب در کشور، هیچ کاهشی نداشته و استقبال ناشران از این نمایشگاه مانند سال گذشته حتی با کیفیت‌تر است.

یک نکته قابل توجه در یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان این است که بسیاری از ناشران بزرگ که در سال گذشته در حضور نداشتند امسال کتاب های خود را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.

بر اساس اعلام مدیر اجرایی نمایشگاه کتاب‌ها در حال حاضر در مرحله کارشناسی است و این کار در مرحله پایانی قرار دارد و به زودی لیست کتاب ها و ناشران آن ها بر روی سایت نمایشگاه به نشانیyym.ir  قرار می‌گیرد.

نمایشگاه یاد یار مهربان سوم تا نهم آذر ماه از ساعت 8 تا 16 در محل باغ کتاب تهران به نشانی بزرگراه شهید حقانی (غرب به شرق)،‌ بعد از ایستگاه مترو شهید حقانی، ورودی اراضی عباس آباد، جنب کتابخانه ملی برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط