دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۳
آغاز به کار نمایشگاه «ازنا» با 5 هزار عنوان کتاب در استان لرستان

سید مسعود صالحی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان «ازنا» در استان لرستان از آغاز به کار نمایشگاه کتاب این شهرستان با 5 هزار عنوان کتاب خبر داد./

سید مسعود صالحی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان «ازنا» در استان لرستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، از برگزاری نمایشگاه کتاب و لوازم‌التحریر در این شهرستان خبر داد و گفت: نمایشگاه کتاب ازنا با بیش از 5 هزار عنوان کتاب در محل مصلای این شهرستان دایر است.

وی درباره برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه کتاب و لوازم التحریر به منظور جلوگیری از ترویج فرهنگ غرب و استفاده از تصاویر غربی برگزار شده است. فرهنگ‌سازی و ترویج کالاهای ایرانی و اسلامی که با فرهنگ مردم کشور ما سازگار است، از دیگر اهداف این نمایشگاه است و قصد دارد از این طریق با شبیخون فرهنگی غرب مبارزه کند.

وی درباره ناشران حاضر در این نمایشگاه  گفت: در این نمایشگاه، آثار شرکت‌های معتبر داخلی مانند شرکت قاصدک، شکرستان، شرکت آزاده، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دفتر نشر مطالعات جبهه انقلاب فرهنگی عرضه شده است. همچنین کتاب‌هایی با موضوعات ادبی، روانشناسی، دینی و مذهبی از ناشران مطرحی چون امیرکبیر در این نمایشگاه حضور دارند. 

وي افزود: در مجموع، بیش از 5 هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه برای دوستداران کتاب و مطالعه عرضه شده است.

صالحی همچنين درباره تخفیف‌های نمایشگاه گفت: در این دوره از نمایشگاه کتاب‌ها با تخفیف 20 درصدی و لوازم‌التحریر با تخفیف 15 درصدی به مخاطبان ارایه خواهد شد.

نمایشگاه کتاب ازنا از روز 23 شهریور تا 11 مهر ماه در مصلای امام جعفر صادق(ع) شهرستان ازنا دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9  تا 21 ازنمایشگاه دیدن کنند.

خبرنگار: مهدی سرایی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها