شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۳
کتاب ماه «کلیات» به پله هفتم رسید

کتاب ماه «کلیات» با انتشار مطالبی درباره اطلاعات، ارتباطات و دانش‌شناسی با سردبیری داریوش مطلبی در اولین ماه تابستان منتشر شد._

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این ماهنامه تخصصی نقد و بررسی کتاب در شماره هفتم خود مطلبی با عنوان «روش‌گرایی روش‌گریزی؛تردیدی بی‌پایان» در قلمرو معرفت‌شناسی را به قلم یزدان منصوریان، دانشیار دانشگاه خوارزمی در خود جا داده است.

چالش‌های سازماندهی منابع رقومی در فضای وب،عنوان مطلب علمی دیگری است که رحمت‌الله فتاحی استاد دانشگاه فردوسی مشهد آن را در این ماهنامه به چاپ رسانده است.

این ماهنامه در راستای اجرای سیاست خود درباره نقد و بررسی کتاب، مطلبی از علی جلالی‌دیزجی درباره کتاب آشنایی با انجام پروژه‌های تحقیقاتی را درباره این کتاب به چاپ رسانده است.

کتاب‌شناسی سفرنامه، عنوان دیگر مطلبی از عبدالحسین طالعی عضو هیات علمی دانشگاه قم است. این پژوهشگر در مطلب خود به نقد و بررسی کتابی با همین عنوان پرداخته است.

کتابخانه‌ها به عنوان مراکز مدیریت دانش مقاله‌ای است که سپیده همایونفرد، کارشناس اداره کل منابع رقومی سازمان اسناد وکتابخانه ملی ایران آن را ترجمه کرده است.

این ماهنامه، از سوی خانه کتاب سال شانزدهم انتشار خود را تجربه می‌کند. دست‌اندر‌کاران این ماهنامه تخصصی آن را با قیمت دو‌هزار تومان روانه کتابفروشی‌ها و دکه روزنامه‌فروشی‌ها کرده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها