شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۵
«کلیات بهداشت حرفه‌‏ای» به چاپ هشتم رسید

انتشارات دانشگاه علوم‌‏پزشکی دانشگاه شیراز با انجام ویراست سوم بر کتاب «کلیات بهداشت حرفه‌‏ای» چاپ هشتم آن را روانه بازار کتاب‌های پزشکی کرد.-

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب حاضر را علیرضا چوبینه، فرید امیرزاده و شیرازه ارقامی به عنوان متخصصان این رشته به نگارش درآورده‏‌اند.کتاب «کلیات بهداشت حرفه‏‌ای» در 593 صفحه 9 فصلی تدوین شده است که در آن نویسندگان به ارایه جستارهایی درباره بهداشت حرفه‏‌ای می‏‌پردازند.

دانشجویان رشته بهداشت حرفه‌‏ای که عمده خوانندگان این کتاب دانشگاهی و پزشکی را تشکیل می دهند با مطالعه این کتاب با تعریف‌ها، هدف‌ها و برنامه‌های بهداشت حرفه‌ای آشنا می‏‏‌شوند.

عوامل فیزیکی و شیمیایی زیان‌آور، عوامل زیست‌شناختی محیط کار دیگر عناوین فصول این کتاب است. مولفان در ادامه کار تالیف این کتاب دانشگاهی موضوعاتی مانند ارگونومی، ایمنی صنعتی و برخی بیماری‌های شغلی را نیز دست‌مایه نگارش این کتاب قرار داده‌‏اند تا دانشجویان این رشته و بهداشت محیط نیز بیش از پیش با این مفاهیم آشنا شوند.

تشکیلات و خدمات بهداشت حرفه‌ای و به‏سازی محیط کار موضوعات علمی دیگری است که فصول پایانی این کتاب دانشگاهی را تشکیل می‏‌دهد.چهار پیوست این کتاب نیز تکمیل‏ کننده مباحث علمی – پزشکی کتاب حاضر است.

انتشارات دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز کتاب «کلیات بهداشت حرفه‌‏ای» را با شمارگان هزار نسخه‌‏ای و به قیمت 200‏هزار ریال منتشر کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها