پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰
راه‌اندازی کتابخانه تخصصی ورزش و علوم‌ تربیت بدنی تبریز

فعالیت کتابخانه تخصصی ورزش و علوم تربیت بدنی ماه آ‌ینده زیر نظر اداره کل تربیت‌ بدنی استان آذربایجان شرقی آغاز خواهد شد.-

بهزاد جهانی، کارشناس ارتباطات و روابط‌ عمومی اداره کل تربیت بدنی آذربایجان شرقی، با اعلام این خبر به خبرگزای کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: مدتی پیش کتابخانه جوانان در ساختمان شماره دو تربیت بدنی استان راه‌اندازی شد اما در فهرست آثار و منابع این کتابخانه آثار ورزشی چندانی به چشم نمی‌خورد. به همین‌ دلیل، در نظر داریم کتابخانه‌ تخصصی آثار ورزشی را در ساختمان اصلی این اداره راه‌اندزی کنیم.

وی افزود: برای تاسیس کتابخانه تخصصی ورزش و تربیت بدنی مشکلات مالی چندانی نداریم اما هنوز محل مناسبی برای این کتابخانه در اختیارمان قرار نگرفته است. قرار بود یکی از اتاق‌های اداره تربیت بدنی را برای این کار در نظر بگیریم اما یک اتاق 15 متری برای کتابخانه تخصصی ورزشی، مساحت قابل توجهی نیست.

جهانی درباره منابعی که قرار است در این کتابخانه ارایه شوند، توضیح داد: تهیه منابع کتابخانه بر عهده مسوولان کمیته آموزش اداره تربیت بدنی است و پس از نیازسنجی، فهرست این آثار در اختیار ما قرار خواهد گرفت.

کارشناس ارتباطات اداره تربیت بدنی آذربایجان شرقی با بیان این‌که وب‌سایت این اداره از دو بخش اطلاع‌رسانی و خدمات تشکیل شده است، اضافه کرد: هنوز تصمیمی برای راه‌اندازی کتابخانه الکترونیک اداره تربیت بدنی گرفته نشده اما راه‌اندازی این کتابخانه را هم درنظر داریم و این گام بعدی ما پس از تاسیس کتابخانه تخصصی ورزش است.

وی با انتقاد از نبودن مکان مناسب برای راه‌اندازی کتابخانه در این اداره، گفت: محلی که برای ایجاد کتابخانه در اختیارمان قرار گرفته، اتاقی با ابعاد سه در چهار متر است و ما در حال پیگیری برای تخصیص مکان وسیع‌تری برای ارایه آثار ورزشی به علاقه‌مندانیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط