شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۲
هفتمین «طنز مكتوب» فراخوان داد

فراخوان هفتمین جشنواره «طنز مكتوب»از سوي حوزه هنري اعلام شد. اين جشنواره سراسری روزهاي 25 و 26 شهریور سال جاري برگزار می‌شود و «تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی» بخش ويژه آن است.-

 به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، هفتمین جشنواره سراسری طنز مكتوب به همت دفتر طنز حوزه هنری در بخش‌های «شعر»، «نثر»، «مقاله»، «داستان كوتاه»، «نمایشنامه» و «كوتاه نوشت» برگزار می‌شود.

براساس این فراخوان هفتمین جشنواره سراسری طنز مكتوب در دو موضوع آزاد و ویژه برگزار خواهد شد و «تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی» به عنوان موضوع بخش ویژه معرفی شده است. 

شرایط ارايه آثار به این جشنواره در رشته‌های مختلف عبارتند از «شعر حداقل سه اثر حداكثر 6 اثر»، «داستان كوتاه و نمایشنامه حداقل دو اثر حداكثر چهار اثر»، «مقاله حداقل يک اثر حداكثر سه اثر»، «نثر حداقل سه اثر حداكثر 6 اثر»، «كوتاه نوشت حداقل 20 اثر حداكثر 40 اثر». 

در این فراخوان درباره شرایط عمومی شركت در هفتمین جشنواره سراسر طنز مكتوب عنوان شده است كه هر شركت كننده باید فرم مربوط به شركت در این جشنواره را از سایت WWW.Artfest.ir تكمیل و نسخه چاپی این فرم را كه شامل كد رهگیری است، ضمیمه آثار ارسالی كند. 

آثار ارسالی به جشنواره نباید در جشنواره دیگری برگزیده شده باشند. دبیرخانه جشنواره در صورت صلاح دید آثار منتخب را با نام نویسنده اثر چاپ خواهد كرد. بعد از پایان جشنواره آثار ارسالی به شركت كنندگان بازگشت داده نخواهد شد. 

برای تسهیل در امر داوری هنرمندان باید هر اثر را در صفحات جدا از هم چاپ كنند و بر روی هر صفحه كد رهگیری دریافتی از سایت را بر روی همان اثردرج و ارسال كنند. 

ارسال فایل Word آثار با قلم 12 بر روی لوح فشرده همراه با سه نسخه چاپی الزامی است. صفحات باید بدون ذكر نام و مشخصات صاحب اثر ارسال شود. 

بر اساس این فراخوان دبیرخانه جشنواره از دریافت آثار ارسال شده بعد از موعد مقرر معذور است، حضور برگزیدگان در مراسم پایانی جشنواره الزامی است و عدم شركت به منزله انصراف از جشنواره تلقی خواهد شد و هر هنرمند می‌تواند همزمان در موضوعات آزاد و ویژه شركت كند. 

جوایز هفتمین دوره از جشنواره سراسری طنز مكتوب بدین شرح است: نفر اول در هر بخش 30 میلیون ریال به همراه تندیس و دیپلم افتخار، نفر دوم در هر بخش 20 میلیون ریال به همراه لوح تقدیر و نفر سوم در هر بخش 15میلیون ریال به همراه لوح تقدیر. 

هفتمین جشنواره سراسری طنز مكتوب روزهاي 25 و 26 شهریور 1391 در حوزه هنری سازمان تبلیغات برگزار می‌شود و آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره 12تیر سال جاري است. 

علاقه‌مندان برای شركت در جشنواره می توانند آثار خود را به صورت حضوری یا از طریق پست به نشانی: خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، طبقه دوم، مركز محافل و جشنواره‌ها، دبیر خانه مركزی جشنواره‌ها ارسال كنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها