سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۹
اسامي آثار راه‌يافته به مرحله دوم داوري‌ها در گروه روانشناسي

دبيرخانه هفدهمين دوره جايزه كتاب فصل، ‌اسامي آثار راه يافته به مرحله دوم داوري‌هاي جايزه كتاب فصل را در گروه روانشناسي منتشر كرد. در این دوره سه‌هزار و ۵۵۹ اثر در تمامی گروه‌ها در مرحله نخست مورد بررسي و ارزيابي داوران قرار گرفته‌اند.*

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)،‌در اين دوره 6 كتاب توانستند جواز حضور در مرحله دوم داروري‌ها را كسب كنند.

این آثار عبارتند از: «فنون آرامش» نوشته رز ماري ا. پاين با ترجمه مسعود شريفي و مينا قريشي، «آموزش و مشاوره قبل از ازدواج» نوشته سيدمهدي حسيني، «روان‌شناسي زنان» تاليف مارگارت دبليوماتلين با ترجمه شهناز محمدي، «نظريه و عمل در روان درماني گروهي» نوشته اروين دي.يالوم با ترجمه مشترك بهرام‌علي قنبري و هاشم‌آبادي، «راهنماي درمان شناختي- رفتاري» نوشته جين سايمنز و راشل گريفيتز با ترجمه مشترك احمد برجعلي و فرخ حق رنجبر و «هوش كاربردي» تاليف گروه مؤلفان با ترجمه مسعود بابازاده.

در اين دوره از جایزه کتاب فصل و در تمامی گروه‌ها سه‌هزار و ۵۵۹ اثر در مرحله نخست مورد بررسي و ارزيابي داوران قرار گرفتند و در نهايت ۲۰۴ اثر جواز حضور در مرحله دوم داوري‌ها را در گروه‌هاي يازده‌گانه دريافت كرده‌اند.

بر اساس اعلام دبيرخانه جايزه كتاب فصل،‌ آيين پاياني اين جايزه در روزهاي پاياني شهريورماه برگزار خواهد شد، ولي هنوز محل برگزاري اين مراسم قطعي نشده است.

هفدهمين دوره جايزه كتاب فصل به بررسي و داوري آثاري كه در بهار سال‌جاري منتشر شده‌اند مي‌پردازد.

در دوره شانزدهم این جایزه هفت‌هزار و ۵۴۳ اثر در چرخه داوري و ارزيابي داوران قرار گرفتند. آيين پاياني دوره گذشته جایزه کتاب‌فصل، ۳۱ خرداد در پژوهشگاه فرهنگ و هنر و معماري و برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط