دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۸
شب شعر اختصاصی شکارسری برگزار می‌شود

نشست «شب شعر اختصاصی حمیدرضا شکارسری» سه شنبه (18 مرداد) همزمان با هشتمين شب ماه مبارک رمضان در بخش «شعر و ادب» نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.*

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بخش شعر و ادب نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، بخش نخست برنامه‌های «شعر و ادب» این دوره از نمایشگاه قرآن کریم از ساعت 19 تا 20 برپاست و به «مناجات‌خوانی» (قرائت متون حکمی و عرفانی توسط قربان ولیئی) و اجرای آواز ایرانی توسط جواد بخشش اختصاص دارد.

در بخش دوم از ساعت 22 و 30 دقیقه تا 24 «شب شعر اختصاصی حمیدرضا شکارسری» برگزار می‌شود. در این بخش سیداکبر میرجعفری اجرای برنامه را برعهده دارد.

حمیدرضا شکارسری متولد 1345 در تهران است.

از جمله آثار منتشر شده او می‌توان مجموعه شعرهای «باز جمعه‌ای گذشت»، «گزیده ادبیات معاصر»، «از تمام روشنایی‌ها»، «پرانتزهای شکسته»، «چتر شورشی» و در زمینه نقد کتاب‌های «حماسه کلمات»( نقد و بررسی بیست سال شعر دفاع مقدس )، «زایش مرگ‌های متن» و «از سکوت به حرف» (مجموعه نقد ادبی) را نام برد.

برنامه‌های بخش «شعر و ادب» دوازدهمین شب نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم سه شنبه (18 مرداد) از ساعت 19 تا 24 در شبستان اصلی مصلای تهران برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط