سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۵
برپایی جشنواره «ضرباهنگ چاپ» در برج میلاد/ برندسازی جشنواره را دنبال می‌کنیم

رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران از برپایی جشنواره «ضرباهنگ چاپ» در برج میلاد خبر داد و گفت که در بخش‌های مختلف این رویداد برندسازی خواهد شد.

احمد ابوالحسنی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت چاپ در شهریور ماه امسال، عنوان کرد: امسال به طور رسمی چهارمین سال برگزاری این مراسم است و به دلیل همزمانی با عزاداری‌های ماه صفر، یک هفته دیرتر از ۱۱ شهریور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شورای سیاستگذاری جشنواره از دو ماه پیش تشکیل شده است، گفت: نمایندگانی از تشکل‌های مختلف صنف، وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و صمت در این شورا حضور دارند و تاکنون جلسات مختلفی درباره محتوا و نحوه برگزاری این رویداد داشتیم.

ابوالحسنی افزود: طی ادوار مختلف، عناوین متنوعی برای این جشنواره انتخاب شده بود که امسال با موافقت اعضای شورا، عنوان «ضرباهنگ چاپ» برای این رویداد انتخاب شد.

وی با اشاره به تلاش برای رفع نقطه ضعف‌های دوره‌های گذشته، تاکید کرد: کارها و اقدامات مختلفی برای این دوره پیش‌بینی شده است تا نسبت به سه دوره گذشته برنامه منسجم و بهتری برگزار کنیم، در این زمینه نظرسنجی از صنف نیز در حال انجام است تا بتوانیم رویدادی به‌یادماندنی و ماندگار برای خانواده صنعت چاپ برگزار کنیم.

ابوالحسنی با بیان اینکه تلاش برای برندسازی جشنواره «ضرباهنگ چاپ» انجام شده است، ادامه داد: المان و پوستر این دوره از جشنواره در حال طراحی است، همچنین تلاش شده معیار داوری و انتخاب برگزیدگان و نفرات برتر نیز بازنگری شود.

به‌گفته وی، جشنواره امسال در سالن هزار و ۵۰۰ نفره برج میلاد برگزار خواهد شد، مجموعه‌ای که بیش از ۲ هزار پارکینگ داشته و هر طبقه پارکینگ آسانسور ورودی برای حضور در سالن اصلی دارد.

به گزارش ایبنا؛ سال ۱۳۸۲ روز ۱۱ شهریور به‌عنوان روز ملی صنعت چاپ نامگذاری شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها