پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۵
آیین افتتاحیه طرح «مسجد، کانون نشاط»  برگزار شد

آیین افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با عنوان «مسجد، کانون نشاط» با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا آیین افتتاحیه طرح ملی اوقات فراغت در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با عنوان «مسجد، کانون نشاط» امروز پنجشنبه (۳۱ خرداد) با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام کمال خداداده رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، مجتبی عبداللهی استاندار کرج، خانواده‌های شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
آیین افتتاحیه طرح «مسجد، کانون نشاط» با حضور وزیر فرهنگ برگزار شد.

طرح ملی «مسجد، کانون نشاط» در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان مسجدی با تمرکز بر هماهنگی، هم‌افزایی و بالا بردن کیفیت فعالیت کانون‌های مساجد سراسر کشور در طول تابستان برگزار می‌شود.

این طرح از ابتدای تیر آغاز و تا ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۳ ادامه دارد.

سند راهبردی مرکز رشد و تربیت کانون مساجد رونمایی شد. در این مراسم از پوستر و سند راهبردی مرکز رشد و تربیت کانون مساجد کشور رونمایی شد. در ادامه نیز از برخی خانواده‌های شهدا تجلیل شد.

همچنین از الناز دارابیان قهرمان پارالمپیک کشوری نیز تقدیر شد. در بخش دیگری لوح و تندیس افتتاح طرح ملی نشاط نیز تقدیم به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها