یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۰
هیئت داوران جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» معرفی شدند

جمعی از چهره‌های مطرح سینما برای ارزیابی و داوری آثار نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» به این رویداد پیوستند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)؛ نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» که با دبیری حمید خانی از ۲۷ تا ۲۸ مرداد در تهران برگزار می‌شود، هیات داوران دو بخش فیلم و عکس خود را معرفی کرد.

با حکم دبیر جشنواره، مهدی آشنا عکاس با سابقه سینما و تئاتر به عنوان رئیس هیأت داوران این دوره از جشنواره منصوب شد.

در بخش فیلم نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی»، حسن معجونی، پریناز ایزدیار، رعنا آزادی‌ور، هدی زین‌العابدین و هوتن شکیبا کار ارزیابی و داوری آثار متقاضی حضور در این بخش از جشنواره را بر عهده گرفتند.

همچنین در بخش عکس جشنواره ارزیابی و داوری آثار برعهده حمید جبلی، سیف‌اله صمدیان، محمود کلاری، فرهاد آئیش و مهدی پاکدل خواهد بود.

نخستین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی و آگاهی‌بخشی درباره اهمیت مصرف هوشمندانه برق و تأثیرات مثبت آن بر جامعه و محیط زیست، برگزار می‌شود.

آثار ارسالی به این جشنواره توسط هیأت داوران ارزیابی می‌شود و به ۱۰ اثر برگزیده جایزه اهدا می‌شود. این جشنواره تلاش دارد بستری برای رقابت سالم و کشف استعدادهای جوان در عرصه فیلم‌سازی و عکاسی فراهم کند.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، دریافت آثار از ۲۸ خرداد آغاز می‌شود و هنرمندان عکاس و فیلم‌ساز از سراسر کشور می‌توانند از این تاریخ، آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها