شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۴
برپایی نمایشگاه مقاومت، ایثار و پیروزی در کتابخانه مرجع کانون

به مناسبت سالروز فتح خرمشهر، نمایشگاهی شامل کتاب‌های بزرگسال و کودک و نوجوان مرتبط با این موضوع از سوم تا پایان خردادماه در کتابخانه مرجع کانون برپا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا این نمایشگاه به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

کتاب‌های بزرگسال موجود در این نمایشگاه عبارت‌اند از: «در خون شکفت خرمشهر» ناشر وزارت ارشاد اسلامی، «روایت فتح» ناشر وزارت ارشاد اسلامی و مجموعه شعر «شراره‌های سوزان دل» سروده عبدالمهدی جهادی.

همچنین کتاب‌های «حلزون من گم شده» نوشته داوود امیریان، «⁠به خرمشهر خوش آمدید» اثر محسن مطلق و «در کوچه‌های خرمشهر» به کوشش مریم شانکی از آثار مناسب برای گروه سنی کودک و نوجوان است که قرار است در این نمایشگاه نمایش داده شود.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از سوم تا پایان خرداد ۱۴۰۳ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ به کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، پلاک ۲۴، مجتمع فرهنگی‌هنری شهید ملک‌شامران کانون مراجعه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها

اخبار مرتبط