دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۱
نامگذاری یکی از معابر شهر قم به نام شهید رئیسی

قم - شهردار قم از نامگذاری یکی از معابر شهر قم به نام شهید رئیسی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در قم، سیدمرتضی سقائیان نژاد در پی حادثه تأسف بار سقوط بالگرد ریاست جمهوری و هیئت همراه، در جلسه ستادی که به منظور برنامه‌ریزی، هماهنگی، اجرا و پشتیبانی در شأن مراسم و برنامه‌های مربوط به گرامیداشت شهدا در شهرداری قم برگزار شده بود، اظهار داشت: این شهادت اجر اخروی عمری مجاهدت و تلاش در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گره‌گشایی مشکلات مردم است.

وی، آماده‌باش تمامی بخش‌های اداری، اجرایی و عملیاتی شهرداری قم را برای اجرا و پشتیبانی از مراسم و برنامه‌ها خواستار شد و افزود: تمامی توان و ظرفیت‌های شهرداری قم برای اجرای برنامه‌ها و مراسم گرامیداشت این شهدا باید به میدان آمده و مورد استفاده قرار گیرد.

شهردار قم همچنین از نامگذاری یکی از معابر اصلی شهر قم به نام شهید جمهور آیت الله رئیسی و دیگر شهدای این حادثه پس از طی مراحل اداری و تصویب شورای شهر خبر داد و عنوان کرد: لایحه نامگذاری در اسرع وقت تهیه و به شورای اسلامی شهر قم ارسال خواهد شد.

سقائیان نژاد همچنین با تأکید بر لزوم حمایت و پشتیبانی از مراسم و برنامه‌های گرامیداشت شهدا، تصریح کرد: فضاسازی سطح شهر از دیگر اموری است که باید با سرعت در مسیر اجرا قرار گرفته و فضای شهر با توجه به اندوه جامعه در فراق این شهدا تغییر کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها