سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۴
مبارزه بی‌امان تا نابودی صهیونیسم جهانی ادامه دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در دمشق در پیامی گفت: بی‌تردید سزای ریختن خون‌های پاک زاهدی عزیز و هم رزمانش، نابودی_صهیونیسم جهانی است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، در متن پیام محمدمهدی اسماعیلی آمده است:

"قَاتِلُواْ الَّذِینَ یَلُونَکُم مِّنَ الْکُفَّارِ وَلْیَجِدُواْ فِیکُمْ غِلْظَةً

همزمان با اجتماع پُرشور مدافعان حرم در سالروز شهادت امیرالمومنین (ع)، پیشکسوتان جهاد و سلحشوران مقاومت بار دیگر با خون خویش شهادت دادند که هرگز از پیکار علیه ستم دست برنمی‌دارند.

بی‌تردید سزای ریختن خون‌های پاک زاهدی عزیز و هم رزمانش، نابودی_صهیونیسم جهانی است و تا تحقق آن، مبارزه بی‌امان ما ادامه دارد.

اینجانب با تبریک و تسلیت به خانواده‌های شهدای سرافراز جبهه مقاومت که در حمله تروریستی رژیم اشغالگر قدس به کنسولگری کشورمان در دمشق به دیدار حق شتافتند، اعلام می‌کنم که مانند گذشته از هیچ اقدام و ابتکار فرهنگی و رسانه‌ای برای تبیین وحشی‌گری‌های بی‌سابقه صهیونیستی دریغ نخواهیم کرد.

امروز بر ملت آگاه ایران بیش از گذشته روشن است که چگونه صهیونیسم جهانی کمر به قتل آزادگان جهان و پابرهنگان بی‌دفاع عالم بسته است.

ما یقین داریم که این صفحات خون‌بار در تاریخ تلخ و شرم‌آور جهان، جز با پیروزی مجاهدان اسلام بسته نمی‌شود و این بزرگ‌ترین انتقام است؛ به حول و قوه الهی.»

به گزارش ایبنا، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی غروب دوشنبه ۱۳ فروردین، ساختمان کنسولگری ایران در خیابان المزه دمشق را هدف حملات هوایی قرار داد.

در این تجاوز سردار محمدرضا زاهدی از فرماندهان سپاه قدس و جنعی از همکاران وی به شهادت رسیدند.

این حمله در یک تجاوز هوایی از سمت جولان اشغالی صورت گرفت و ساختمان کنسولگری ایران در دمشق را هدف قرار داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها