پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷
عرضه کتاب‌های انتشارات به‌نشر در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسقط

مجموعه‌ای از جدیدترین کتاب‌های انتشارات به‌نشر به زبان عربی در بیست‌وهشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسقط (عمان) عرضه شده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سرپرست انتشارات به‌نشر با اشاره به عرضه جدیدترین کتاب‌های انتشارات به‌نشر به زبان عربی در بیست‌وهشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب مسقط (عمان)، گفت: در این نمایشگاه مجموعه کتاب‌هایی که در انتشارات به‌نشر به تازگی به زبان عربی چاپ شده در دسترس مخاطبان کتابخوان کشور عمان قرار دارد.

مسعود فرزانه در این باره گفت: در این دوره پرداختن به موضوع کتاب‌های دینی و کودک و نوجوان با محوریت کتاب‌های منتشر شده به زبان عربی بخش ویژه انتشارات به‌نشر را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: «ماجرای سیب قرمز»، «عروسک مو طلایی»، «آش آشتی‌کنان»، «عکس زیبا»، «بوی گل»، «مسابقه کوفته‌پزی»، «شلوپی»، «لباس مهمانی»، «عروسک کج‌وکوله»، «سه فندق گمشده» و «زیر زمین بازی» نوشته کلرژوبرت و علی باباجانی از جمله این کتاب‌ها است. مفاهیم قرآنی این کتاب‌ها در قالب داستان به زبان‌عربی ترجمه و در غرفه جمهوری اسلامی ایران عرضه و مورد استقبال مخاطبان قرار دارد که یکی از ویژگی این کتاب‌ها تصویرگری خوب آن‌ها است.

فرزانه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با ارایه بیش از هزار عنوان کتاب در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب مسقط حضور پیدا کرده است، این نمایشگاه از دوم تا ۱۲ اسفند از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های عمان پذیرای حضور علاقه‌مندان است.

وی یادآور شد: ۸۴۷ ناشر از ۳۴ کشور ایران، عمان، لبنان، مصر، سوریه، قطر، عربستان، اردن، مراکش، کویت، بحرین، امارات، آمریکا، انگلیس، نیوزلند، کانادا، هند، چین و… با عرضه بیش از ۶۲۲ هزار عنوان کتاب حضور دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها