پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰
دعوت بنیاد ایران‌شناسی به حضور پر شور مردم ایران در انتخابات

محمد حسین رجبی دوانی، رئیس بنیاد ایران‌شناسی با انتشار پیامی آحاد جامعه ایران را به حضوری پر شور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، دکتر محمد حسین رجبی دوانی، رئیس بنیاد ایران‌شناسی با انتشار پیامی آحاد جامعه ایران را به حضوری پر شور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد و حضور مردم کشورمان در انتخابات پیش‌رو را، موجب دلسردی دشمنان ایران عزیز و گرمی فضای سیاسی کشور و ایجاد شوق در دل دوستداران ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد.


در پیام رجبی دوانی آمده است که ایران عزیز ما با سابقه درخشان‌ترین تمدن بشری و برخورداری از فرهنگی دیرینه و غنی، تنها کشوری است که به رغم فراز و فرودهای تاریخ چندین هزار ساله، اصالت و هویت پر افتخار خود را حفظ نموده و همیشه دشمنان سر سخت و قدرتمند خویش را، مقهور فرهنگ و اصالت خود کرده است.


این پژوهشگر برجسته تاریخ در پیام خود با بیان اینکه کشور ما که در عصر پیدایش حکومت‌های به ظاهر مردم‌سالار در غرب، گرفتار رژیم پادشاهی فاسد و مستبد وابسته به بیگانگان بود، به برکت انقلاب اسلامی و خون پاک شهیدانش حاکمیت اراده مردم خود بر سرنوشتشان را شاهد گشت. در چهل و پنج سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد این رای و خواسته مردم آزاد گشته ایران بوده است که حاکمیت کشور و نهادهای آن را تعیین کرده است و مردم سالاری به معنای واقعی آن را، به نمایش گذاشته است.

رئیس بنیاد ایران‌شناسی در بخش پایانی پیام خود تاکید کرده است اینک در آستانه انتخابات دیگر هستیم و دوستداران ملت ما و دشمنان کینه‌توز آن، چشم به این انتخابات دارند. مردم فهیم و با فرهنگ ایران با حضور پر شور خود در انتخابات روز جمعه پیش رو در یازدهم اسفند، ان‌شاءالله بار دیگر سطح بالای فرهنگ ریشه‌دار و ماندگار خویش را، به رخ جهانیان خواهند کشید و چون چهل و پنج سال گذشته دوستان خود در سراسر جهان را شاد و امیدوار و دشمنان ناپاک این مرز و بوم را سر شکسته و مأیوس خواهند کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها