چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰
جذب نیروی کتابدار در کتابخانه‌های عمومی گیلان

گیلان -اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان برای تکمیل نیروی انسانی، جذب کتابدار در استان را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در رشت، اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان تا یازدهم اسفند ماه جاری از طریق مصاحبه حضوری، نیروی کتابدار به صورت ساعتی یا پاره وقت جذب می کند.

در فراخوان اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان آمده است که این اداره کل برای تکمیل نیروی انسانی کتابدار از رشته‌های تحصیلی با اولویت رشته کتابداری برای کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های مختلف استان از طریق مصاحبه و گزینش و از بین افراد واجد شرایط در چارچوب قرارداد ساعتی و پاره وقت (ویژه کتابخانه های روستایی) دعوت به همکاری می کند.

این کتابداران برای کتابخانه‌های عمومی شهرستان های آستارا، املش، رشت، بندر انزلی (کتابخانه سیار)، سیاهکل، رودبار، رودسر، شفت، فومن، تالش و صومعه سرا در چارچوب قرارداد ساعتی و پاره وقت (ویژه کتابخانه‌های روستایی) جذب می‌شوند.

داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته‌های تحصیلی مورد نیاز، دارا بودن حداکثر سن ۳۰ سال تمام تایازدهم اسفند سال ۱۴۰۲، لزوم سکونت در شهرستان مورد نظر برای داوطلبان از شرایط اختصاصی این گزینش است.

همچنین این گزینش دارای شرایط عمومی نیز است که داوطلبان می توانند با مراجعه به پرتال اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان از جزئیات بیشتر و کامل این فراخوان اطلاع یابند.

بنا به اعلام اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان؛ افراد پذیرفته شده پس از طی مراحل گزینش به همکاری دعوت خواهند شد.

این اداره کل تاکید کرد که متقاضیان آمادگی برای انجام مصاحبه پس از ثبت نام در سامانه را داشته باشند.

متقاضیان ضمن تکمیل فرم پرسشنامه اشتغال در کتابخانه های عمومی بصورت برخط از طریق پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان به نشانی WWW.GILANPL.IR، نسبت به تکمیل فرم شماره ۱ به همراه مدارک مدنظر اقدام کنند و در مهلت تعیین شده برای انجام مصاحبه به همراه داشته باشند.

در اطلاعیه اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان همکاری متقاضیان به صورت موقت و تا برگزاری آزمون بکارگیری نیروی انسانی می باشد و در صورت عدم قبولی در آزمون، هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نمی شود.

۸۵ باب کتابخانه در گیلان فعال است که از این تعداد ۲ کتابخانه سیار، ۲۰ کتابخانه روستایی و ۶۳ کتابخانه شهری است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها