سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۳
حضور ۵ ناشر ایرانی در پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب سلیمانیه

کردستان _ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از شرکت پنج ناشران ایرانی در پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب سلیمانیه خبر داد و گفت: از این تعداد سه ناشر از کردستان در این رویداد فرهنگی حضور دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در سنندج، علی اصغر دریایی، دوشنبه با همراهی معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با هدف رایزنی و مراودات فرهنگی و حضور در هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کرکوک به کشور عراق سفر کرد که عصر سه‌شنبه با همراهی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه با مدیر پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب سلیمانیه در اقلیم کردستان عراق دیدار و از محل برپایی این نمایشگاه بازدید کرد.

حضور ۵ ناشر ایرانی در پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب سلیمانیه

وی در گفتگوی تلفنی به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران ایبنا اظهار کرد: پنج ناشر ایرانی در پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب سلیمانیه شرکت می‌کنند که از این تعداد سه ناشر از کردستان است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از دوم تا ۱۱ آذر ماه جاری با حضور ۲۰ کشور از جهان عرب، آسیا، اروپا و آمریکا برپا می‌شود، اضافه کرد: غرفه جمهوری اسلامی ایران نیز همانند ادوار گذشته در این رویداد فرهنگی شرکت می‌کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان همچنین شامگاه سه‌شنبه با «حمه محمد سعید» وزیر روشنبیری اقلیم کردستان عراق دیدار و هر دو طرف بر تدوام مراودات فرهنگی و هنری تاکید کردند.

حضور ۵ ناشر ایرانی در پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب سلیمانیه

علی‌اصغر دریایی در این دیدار از حضور ناشران، نویسندگان و هنرمندان در برنامه‌های فرهنگی و هنری میان هر دو کشور استقبال کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها