چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰
سردار ناظر از مدیر کتابخانه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تقدیر کرد

سردار ناظر با حضور در کتابخانه تخصصی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس روز کتاب و کتاب‌خوانی را به مدیریت کتابخانه تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، صبح امروز جهارشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، سردار محمدقاسم ناظر؛ مدیرعامل موزه به همراه جمعی از معاونین و مدیران مجموعه ضمن حضور در کتابخانه تخصصی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از تلاش‌ها و زحمات مستمر مدیر کتابخانه موزه؛ مرجان خالقی و سایر همکاران کتابخانه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.

در این مراسم سردار ناظر با اشاره به اهمیت جایگاه کتاب و کتابخانی در گسترش فرهنگ جهاد و حماسه در میان نسل جوان افزود: امروز به همت نویسندگان جوان و نخبه در حوزه‌های دفاع مقدس و جبهه مقاومت شاهد تولید آثار بسیار ارزشمندی در این عرصه هستیم و به‌حمدالله کتابخانه تخصصی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با دارا بودن بیش از بیش از ۳۵ هزار عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت به عنوان جامع ترین کتابخانه تخصصی در کشور در حال خدمت رسانی به پژوهشگران و علاقه‌مندان می باشد.

مدیرعامل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقدامات انجام گرفته در کتابخانه مجموعه به‌ویژه برگزاری جلسات نقد و رونمایی کتاب را شایسته تقدیر دانستند و از خلاقیت و زحمات مدیریت کتابخانه تشکر نمودند.

مرجان خالقی؛ مدیر کتابخانه موزه نیز از عنایت و توجه ویژه مدیرعامل موزه در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخانی قدردانی نمود. در پایان نیز سردار ناظر با اهدای لوح تقدیر از مدیریت و سایر همکاران کتابخانه موزه قدردانی تقدیر کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها