چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۴
عضویت رایگان در کتابخانه فرهنگسرای نهج‌البلاغه در هفته کتاب

فرهنگسرای نهج‌البلاغه در هفته کتاب با اهدای کتاب به کتابخانه‌ها تلاش دارد یار مهربان را در اختیار عموم علاقه‌مندان قرار بدهد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به‌مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی فرهنگسرای نهج‌البلاغه برنامه‌های متعددی را با هدف تشویق به کتابخوانی برگزار می‌کند.

به‌مناسبت فرارسیدن هفته کتاب، ثبت‌نام و عضویت در کتابخانه فرهنگسرا برای عموم مخاطبان رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند در این مرکز ثبت‌نام کنند؛ همچنین به‌منظور گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح گسترده، فرهنگسرای نهج‌البلاغه طرح اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی را طراحی کرده است.

این ویژه‌برنامه با عنوان «کتابخونتو بساز» برگزار می‌شود و طی آن از عموم علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا کتاب‌های بلا استفاده خود را برای اهدا به دیگر کتابخانه‌ها ارسال کنند.

همچنین کتابخانه فرهنگسرای نهج‌البلاغه قصد دارد تا فایل صوتی کتاب‌های منتخب را به مخاطبان هدیه بدهد. برگزاری کارگاه‌های قصه‌گویی ویژه کودکان برنامه دیگری است که به‌مناسبت هفته کتاب در فرهنگسرای نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.

علاوه براین، کارگاه دورخوانی کتاب نیز برای مخاطبان برگزار می‌شود. دانش‌آموزان مدارس هم می‌توانند به‌صورت گروهی از کتابخانه این فرهنگسرا بازدید کرده و در باشگاه صدتایی‌ها عضو شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها