پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۸
رونمایی از کتاب «عاصمه السماء» و ترجمه عربی رمان «نخل و نارنج» در غرفه ایران

همزمان با هفتمین روز نمایشگاه کتاب لبنان، آیین رونمایی از کتاب «عاصمه السماء» و ترجمه عربی رمان «نخل و نارنج» در غرفه جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب لبنان پس از یک روز تعطیلی به احترام شهدای بیمارستان المعمدانی در غزه، امروز پنجشنبه (بیست‌هفتم مهرماه ۱۴۰۲) کار خود را از سر گرفت و پذیرای بازدیدکنندگان است.

در ادامه فعالیت‌های جنبی غرفه جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه، ترجمه عربی رمان «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین پور با حضور نویسنده اثر و شیخ طارق ادریس به عنوان منتقد پنج‌شنبه (بیست‌هفتم مهرماه ۱۴۰۲) در غرفه ایران رونمایی می‌شود.

همچنین آیین رونمایی و معرفی کتاب «عاصمه السماء» فلسطین از دیدگاه سیدحسن نصرالله از دیگر برنامه‌های غرفه جمهوری اسلامی ایران در هفتمین روز نمایشگاه بین‌المللی کتاب لبنان است که با حضور شیخ شفیق جرادی؛ رئیس یکی از موسسات علمی لبنان برگزار می‌شود.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب لبنان با حضور ۱۵۵ ناشر از ۲۱ کشور ازجمله ایران، قطر، عمان، فلسطین، امارات، سوریه و عراق از ۲۱ مهرماه آغاز به کار کرد و تا ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲ به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها