سه‌شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲
معرفی متنی «مردان نامرئی» و برگزاری نمایشگاه کتاب در بندرخمیر

هرمزگان- به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، معرفی متنی کتاب «مردان نامرئی» و نمایشگاه کتاب در بندرخمیر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بندرعباس، «مردان نامرئی» روایت مردانی است که در بخش حفاظت اطلاعات و شناسایی خط مقدم جبهه هستند. تمرکز اصلی ماجراهای کتاب بر روی عملیات‌های جاسوسی و ضد‌جاسوسی از طرف ایران و عراق است.

️مخاطب در این کتاب از سال ۶۳ با یکی از گروه‌های اطلاعات جنگ همراه می‌شود و تا پایان جنگ در کنار آن‌ها می‌ماند. این کتاب قرار است از نحوه مدیریت جنگ بگوید و آنچه بر سر گروه‌های اطلاعات عملیات آمده است‌.

در بخشی از کتاب می خوانیم: موشو و دیگران هم رسیدند و همگی وارد انبار شدند. نگاهی به اطراف انداخت. از انتهای سالن یکی از کارگران آرام جلو آمد.صاحب با دیدن او خیالش بیشتر آسوده شد. نگاه تندی به جاسم انداخت و خواست چیزی بگوید که از پشت یکی از بارها حسینی مسلح بیرون آمد. صاحب جا خورد. از سوی دیگر انبار، احمد و بعد خاکی بیرون آمدند. در همین حال صدای بسته شدن در انبار شنیده شد.

همچنین نمایشگاهی از منابع کتابخانه با موضوع  دفاع مقدس به همت طاهره وجدانی مسئول کتابخانه میثاق بندرخمیر، صادق دهقانی و همکاران در این کتابخانه برگزارشده است و تا پایان هفته دفاع مقدس ادامه دارد.

شهر تالابی «بندرخمیر» یکی از شهرهای زیبا و گردشگری استان هرمزگان در جنوب ایران است. این شهر در فاصله ۹۵ کیلومتری جنوب غربی بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری خاور بندرلنگه واقع شده و مرکز شهرستان خمیر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها