سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳
«پسر آشیخ محمود» خاطرات حسین علائی بازچاپ شد

«پسر آشیخ محمود» خاطرات زندگی پرفراز و نشیب حسین علائی از فرماندهان ارشد دوران هشت سال دفاع مقدس و مدیران کشور در عرصه‌های مختلف بعد از دوران جنگ اسـت که به همت انتشارات ایران بازچاپ شد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، «پسر آشیخ محمود» خاطرات زندگی پرفراز و نشیب حسین علائی از فرماندهان ارشد دوران هشت سال دفاع مقدس و مدیران کشور در عرصه‌های مختلف بعد از دوران جنگ اسـت. او به عنوان نویسنده در این کتاب تلاش کرده تا با شرح جزئیات، به روایـت دقایق حیات خود از تولد، کودکی تا بحبوحه‌های انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن بپردازد.

در واقـع، خواننده این کتاب از دریچه نگاه حسین علائی به فراسوی مهم‌ترین وقایع و رخدادهای کشور در نیم‌قرن گذشته ورود پیدا می‌کند و از نزدیک با فرایند تصمیم‌گیری‌های کلان کشور آشنا می‌شود و در جریان امور ناگفته‌ای قرار می‌گیرد که در این تصمیمات تأثیرگذار بوده‌اند. 

نکته قابل توجه در مورد کتاب «پسر آشیخ محمود» این است که کتاب توانسته نظر بسیاری از شخصیت سیاسی کشور از تمام طیف‌های فکری را به خود جلب کنید که نمونه بارز این استقبال حضور نمایندگانی از طیف‌های مختلف سیاسی در مراسم رونمایی از جلد اول کتاب بود. 

این کتاب برای اولین بار بهار سال جاری در ۶۶۴ صفحه و با قطع وزیری به چاپ رسید و حالا با گذشت کمتر از چهار ماه به چاپ دوم رسیده است. 

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از سایت انتشارات موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران به نشانی ketabir.com تهیه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها