پنجشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۶
آثاری درباره بهترین فیلم‌های سینمایی جهان 

مجموعه خوانش فیلم انتشارات علمی و فرهنگی با دربرگیری کتاب‌هایی درباره فیلم‌های شاخص سینمای جهان در آستانه چاپ مجدد قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)‌؛ انتشارات علمی و فرهنگی، مجموعه خوانش فیلم انتشارات علمی و فرهنگی شامل کتاب‌های «بلید رانر»، «خواب ابدی»، «درخشش ابدی ذهن پاک»، «دکتر ژیواگو»، «دنباله رو»، «رود سرخ»، «روز موش خرما»، «زنان در آستانه فروپاشی عصبی»، «سال گذشته در مارین باد»، «سه گانه سه رنگ»، «سولاریس»، «شب آمریکایی»، «شهر اندوه»، «غرامت مضاعف»، «لبوفسکی بزرگ»، «ماجرا»، «متروپلیس»، «محله چینی‌ها»، «موجود» و «ومپایر» در آستانه تجدید چاپ قرار گرفته‌ است.
 
این مجموعه کتاب‌ها، شامل اطلاعاتی درباره هریک از فیلم‌های نامبرده از جمله معرفی عوامل و بازیگران، نمایش و اکران، اتفاقات جالب رخداده پیرامون آن‌ها، برخی نقد‌ها و نظرات، تحلیل کاراکتر‌ها و جزییاتی فرامتنی نسبت به فیلمنامه و داستان آثار می‌شوند. همچنین این کتب در قطع رقعی انتشار یافته‌ و در حال حاضر نیز در کتابفروشی‌های شرکت انتشارات علمی و فرهنگی و سایر فروشگاه‌های کتاب موجود هستند.
 
همچنین در برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط انتشارات علمی و فرهنگی، شرکت فرهنگ فیلم تهران قرار است با تولید محتوا‌های چندرسانه‌ای در قالب‌های دیگری به معرفی تازه‌های نشر و بازخوانی آثار مورد استقبال مخاطبان و علاقه‌مندان به حوزه کتاب بپردازد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها