پنجشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷
برگزاری نمایشگاه ملی کتاب حوزه دفاع مقدس در همدان

همدان - دبیر کمیته تالیف و نشر دومین کنگره هشت هزار شهید استان همدان از برگزاری دوازدهمین دوره نمایشگاه ملی کتاب حوزه دفاع مقدس و مقاومت در همدان خبر داد.

محسن صیفی‌کار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) در همدان از برگزاری دوازدهمین دوره نمایشگاه ملی کتاب حوزه دفاع مقدس و مقاومت در همدان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به محوری بودن استان همدان در حوزه ادبیات پایداری، این دوره از نمایشگاه با حضور ۱۲۰ ناشر در همدان برگزار می‌شود.

وی از چاپ نشریه جاودانه‌ها نیز خبر داد و گفت: با توجه به تأکید رهبر انقلاب ۳۲ کتاب در حوزه کودک و نوجوان در دست تألیف است که ماکت تعدادی از آنان در ماه جاری رونمایی خواهد شد.

دبیر کمیته تالیف و نشر دومین کنگره هشت هزار شهید استان همدان در خصوص تألیفات کنگره نیز بیان کرد: در حوزه تألیف، تدوین و نشر حدود ۵۰ اثر کارشناسی شده و در مراحل مختلف هستند.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه نشریات نیز نشریه تخصصی حوزه کودک و نوجوان با همکاری آموزش‌ و پرورش در دست تهیه است.

صیفی‌کار با بیان اینکه تعداد کل عناوین کتاب‌ها از مرحله کارشناسی تا چاپ برای کنگره ۱۰۰ عنوان است یادآور شد: با توجه به پیچیدگی‌های حوزه تألیف کتاب، با ۶ سازمان تفاهم‌نامه‌ای منعقد شده که مهم‌ترین آن اداره‌‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها