یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳
کتاب «مربی‌گری مبتنی بر پذیرش و تعهد» رونمایی می‌شود

آیین رونمایی و معرفی کتاب «مربی‌گری مبتنی بر پذیرش و تعهد» در قالب برنامه گنجینه خانواده روز دوشنبه 16 مرداد ساعت 10 در فرهنگسرای خانواده برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، مربی‌گری مبتنی بر پذیرش و تعهد، مدلی کاربردی برای مربیان و روانشناسان حوزۀ مربی‌گری است تا به مراجعان کمک کنند از طریق ذهن‌آگاهی و پذیرش و اقدامات متعهدانه و ارزش‌مدار تغییرات چشمگیری در زندگی خود ایجاد کنند. نویسندگان این کتاب به موضوعات مهمی می‌پردازند که قبل و بعد از شروع فرایند مربی‌گری، آگاهی به آن ضروری است. همچنین نحوۀ استفاده از استعاره را به عنوان ابزاری مفید در مربی‌گری به خواننده می‌آموزند و برای حفظ تغییرات در مراجع پیشنهادهای سودمندی می‌دهند.

کتاب «مربی‌گری مبتنی بر پذیرش و تعهد» به نویسندگی جان هیل، جو اولیور و ترجمه الهه اکبری سحر محمدی توسط انتشارات سایه سخن منتشر شده است. بیست و سومین نشست گنجینه خانواده با حضور الهه اکبری (روانشناس و مترجم) با مشارکت انتشارات سایه سخن برگزار می شود.

علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند به فرهنگسرای خانواده واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی(یوسف‌آباد)، خیابان بیست‌ویکم، بوستان شفق مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها