شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۰
650 نفر از اعضای کانون‌های مساجد خوزستان در مسابقات قرآنی مدهامتان ثبت نام کردند

خوزستان-مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان گفت: 650 نفر از اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان در شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ثبت نام کردند.

حجت الاسلام سمیری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در اهواز  بیان کرد: در شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان، 650 نفر از اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان در رده سنی (7 تا 30 سال) در شانزدهمین دوره  شرکت کردند.

سمیری افزود: از این تعداد حدود 400 نفر در رشته‌های مفاهیم، حفظ جزء 30 قرآن و معارف اهل بیت(ع) شرکت کردند که آزمون این مسابقات 28 تا 31 تیر به صورت کتبی و برخط برگزار شد.

وی ادامه داد: ثبت‌نام در رشته‌های حفظ کل، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، قرائت تقلیدی، قرائت نماز، اذان، مکبری و استعدادیابی نیز تا 6 مرداد تمدید شده بود که اعضای کانون‌های مساجد باید فیلم اجرای خود را در سامانه بچه‌های مسجد بارگزاری می‌کردند.

حجت‌الاسلام سمیری، با بیان اینکه در مهلت تعیین شده، 250 نفر از اعضای کانون‌های مساجد خوزستان در رشته‌های مذکور ثبت‌نام کردند، عنوان کرد: داوری مرحله استانی این رشته‌ها به جز حفظ کل به صورت غیرحضوری و از طریق بازبینی فیلم‌های بارگزاری شده در سامانه انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقات استانی حفظ کل نیز به صورت حضوری با حضور شرکت‌کنندگان و داوران در دو بخش خواهران و برادران، مرداد سال جاری برگزار می‌شود، تصریح کرد: برگزیدگان مرحله استانی به مرحله کشوری این مسابقات به میزبانی استان خراسان رضوی در مشهد مقدس، اعزام می‌شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها