سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۷
تأسیس نخستین مرکز خدمات مشاوره کسب و کارهای فرهنگی هنری در صندوق اعتباری هنر

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از تأسیس نخستین مرکز خدمات مشاوره و کارآفرینی کسب و کارهای فرهنگی و هنری، در صندوق اعتباری هنر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، سید مجید پوراحمدی با تشریح جزئیات تأسیس و در ادامه راه‌اندازی نخستین مرکز خدمات مشاوره و کارآفرینی با نام مسیر اقتصاد هنر(ماه)، اظهار داشت: در راستای توانمندسازی هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر در حوزه اقتصاد خلاق و رشد کسب و کار هنری، این مرکز مشاوره راه‌اندازی می‌شود.  

ارائه خدمات متنوع به هنرمندان و فعالان فرهنگی 

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر در ادامه سخنان خود همچنین از ارائه خدمات متنوع به زودی به هنرمندان و فعالان فرهنگی خبر داد و افزود: مشاوره در حوزه کسب و کارهای فرهنگی هنری، شتابدهی کسب و‌کارها و استارت آپ‌ها، تورهای انتقال تجربه و... بخشی از خدمات قابل ارائه "مرکز مشاوره ماه" خواهد بود. 

ایجاد خدمات در بسترهای مجازی اصحاب فرهنگ و هنر

پوراحمدی در ادامه به نحوه ارائه خدمات مشاوره‌ای حضوری، برخط و بسته‌های غیر‌متصل اشاره کرد و گفت: ایجاد بسترهای مجازی خدمات مرکز مشاوره از اولویت‌های این مرکز است. 

وی همچنین از تارنمای جامع  کسب و کارهای هنری (آرت فریلنسر) به عنوان نخستین بستر جامع تعاملی کسب و کار هنری، نشان سبز به عنوان گواهی صلاحیت کسب و کار هنری در بستر دیجیتال و... به عنوان بخشی از این خدمات نام برد. 

تأکید بر خدمت عادلانه و فراگیر به هنرمندان
رئیس هیئت‌مدیره صندوق اعتباری هنر همچنین با اشاره به نگاه ملی و توجه به توسعه متوازن خدمات از سوی صندوق اعتباری هنر خاطر نشان کرد: تلاش صندوق اعتباری هنر در این دوره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم، خدمت گسترده، عادلانه و فراگیر به هنرمندان و فعالان فرهنگی در سراسر کشور است. 

تأکید بر هم‌افزایی معاونت‌ها و شرکت‌های تابعه صندوق هنر در ارائه خدمات

پوراحمدی در بخش دیگری از سخنان خود، همکاری با هنرمندان و مشاوران اقتصادی طراز اول در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری، گستره جغرافیایی خدمات، استفاده از فناوری‌های نوین و ساختار چابک را بخشی از ویژگی‌های مرکز مشاوره صندوق اعتباری هنر عنوان کرد. 

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر همچنین به هم‌افزایی معاونت‌ها و شرکت‌های تابعه صندوق هنر در عرصه ارائه خدمات اشاره و ابراز امیدواری کرد: در روزهای آینده شاهد افتتاح رسمی این مرکز در صندوق اعتباری هنر باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها