شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶
غرفه‌های مرتبط با کتاب کانون در شهرستان‌ها آزمون تعیین سطح رایگان برگزار می‌کنند

لرستان – رئیس کانون زبان ایران گفت: مجوزهای لازم به دفاتر کانون داده شده که با ایجاد غرفه‌های کتاب کانون، انجام خدمات تعیین سطح به صورت رایگان انجام شود.

مهدی ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در خرم‌آباد با اشاره به اینکه بخشی از اقدامات کانون زبان ایران در حوزه ستادی صورت می‌گیرد، افزود: این اقدامات با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ستاد مرکزی در حال انجام است.

رئیس کانون زبان ایران با بیان اینکه بخشی از اقدامات این کانون نیز در حوزه استان‌ها صورت می‌گیرد و می‌توانیم تسهیل‌گری داشته باشیم، عنوان کرد: در برخی از استان‌ها مانند لرستان، در زمینه ترویج حوزه کتاب‌های کانون اتفاقات خوبی رقم خورده که می‌تواند توسعه نیز پیدا کند.

وی به حضور دائمی در نمایشگاه‌های کتاب و افزایش غرفه‌های مرتبط با کتاب‌های کانون اشاره کرد و گفت: با حضور در نمایشگاه‌هایی مانند نمایشگاه فصلی کتاب و نوشت‌افزار و یا باغ کتاب به دنبال ایجاد یک فضا برای متقاضیان هستیم که بتوانیم خدمات و مزایای کانون زبان را راحت‌تر در دسترس زبان‌آموزان قرار دهیم، به عنوان مثال در باغ کتاب به دنبال ایجاد فضایی هستیم که متقاضیان با پر کردن فرم‌های مشخص از تخفیف‌های کانون زبان بهره‌مند شوند.

رئیس کانون زبان ایران ادامه داد: در استان‌ها نیز مجوزهای لازم به دفاتر کانون داده شده که با ایجاد غرفه‌های کتاب کانون انجام خدمات تعیین سطح به صورت رایگان انجام شود و این می‌تواند گام موثری برای زبان‌آموزان باشد.

ذوالفقاری به ارتباط مسقتیم و تعامل سازنده و پیوسته کانون زبان با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان یک خانواده اشاره کرد و افزود: استفاده از ظرفیت‌های مشترک می‌تواند در اجرای برنامه‌های فرهنگی و مناسب کودکان و نوجوانان بسیار موثر باشد.

رئیس کانون زبان ایران بر استفاده از ظرفیت‌های آموزش پرورش تأکید و عنوان کرد: ورود کلاس‌های کانون زبان به مدارس و استفاده از ظرفیت‌های کانون در مدارس به صورت نمونه در لرستان و در کشور می‌تواند رخ دهد.

ذوالفقاری وضعیت کانون زبان در لرستان را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: امیدواریم از امروز به بعد شاهد توسعه روزافزون کانون زبان در همه شهرستان‌ها باشیم به طوری که فرزندان ما در مناطق کمتر برخوردار از این عدالت آموزشی و ظرفیتی که در استان از سوی مدیریت استان و استاندار لرستان که رویکرد بسیار فرهنگی و هم‌افزایانه در این ارتباط داشتند رخ دهد و جهشی را در استان شاهد باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها