شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰
کتاب «تاج طلا» رونمایی می‌شود

کتاب «تاج طلا» به نوشته سمیه سادات لوح موسوی در محل فرهنگسرای خانواده رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، آیین معرفی و رونمایی کتاب «تاج طلا»، راهنمای بلوغ دختران، به قلم سمیه سادات لوح موسوی در قالب برنامه گنجینه خانواده روز یکشنبه 25 تیرماه ساعت 15 در فرهنگسرای خانواده برگزار می‌شود.

این برنامه با حضور لوح موسوی(نویسنده)، نوشین فرهانی(روانشناس تربیتی)، فرزانه فخریان(پژوهشگر فرهنگی) و زهرا روح الامین(جامعه شناس تربیتی) با مشارکت انتشارات احیا برگزار می‌شود.

کتاب «تاج طلا» با بیانی ساده، بدون‌تکلف در ۸ فصل «نقش جنسیتی»، «هویت جنسی»، «به‌سوی زنانگی»،‌ «رشد جهشی»، «عزت‌نفس»، «هویت»، «اختلال‌های عاطفی» و «نیازهای ما» راهنمایی برای بلوغ دختران است.

نویسنده در مقدمه کتاب «تاج طلا» گفته است: «نوجوانی یکی از متنوع‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل مسیر زندگی ما انسان‌ها به شمار می‌رود که تغییر و تحول مهم‌ترین نشانه این دوران است.» این کتاب نتیجه تحقیق، تدریس، مشاوره و همایش‌های مختلف نویسنده برای دختران نوجوان بوده که طی آن محورهایی برای بررسی بیشتر مطرح و پس از نظرسنجی، پراهمیت‌ترین موضوع‌ها از نظر مخاطبان انتخاب شده است.

علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای خانواده واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی(یوسف‌آباد)، خیابان بیست‌ویکم، بوستان شفق مراجعه کنند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها