سه‌شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲
تفاهم‌نامه و همکاری‌های نظامند مشترک علمی، پژوهشی، آموزشی در حوزه‌های گردشگری

پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری و دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و فناوری امضاء کردند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، این تفاهم نامه در راستای شناسایی و بهره برداری از ظرفیت‌های علمی و تحقیقاتی موجود درکشور برای توسعه امر پژوهش و تولید علم، تقویت ارتباط میان نهادها، موسسات علمی و پژوهشی که از موجبات تسریع در روند دستیابی به اهداف علمی و فرهنگی کشور خواهد بود، به امضاء مصطفی ده‌پهلوان رئیس پژوهشگاه و مهدی باصولی سرپرست دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ رسید.

تفاهم‌نامه همکاری میان پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری و دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ با هدف گسترش همکاری‌های علمی- آموزشی، پژوهشی- فناوری و کسب و کار میان طرف‌ها در تمامی زمینه‌های علمی مورد علاقه و توافق با در نظرگرفتن تمامی امکانات در موضوعات مرتبط به حوزه فعالیت طرف‌ها منعقد شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه طرفین نسبت به انجام همکاری‌های نظامند مشترک پژوهشی، آموزشی و کارآفرینی در حوزه‌های گردشگری، صنایع‌دستی، میراث‌فرهنگی،معماری، هنرهای اسلامی، پژوهش هنر، مدیریت کسب و کار، مدیریت امور فرهنگی و هنری، حقوق و سایر موضوعات و مطالعات مورد تفاهم مرتبط اقدام خواهند کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها