دوشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷
کتاب «ستارۀ باران» در روستای چهارروستایی گناوه رونمایی می‌شود

بوشهر- کتاب «ستارۀ باران» نوشته خدیجه نظری، نویسنده و مروج کتابخوانی جنوبی به‌مناسبت روز قلم در آیینی در کتابخانه عمومی روستای چهارروستایی بندرگناوه رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در گناوه، این آیین رونمایی عصر سه‌شنبه با حضور زهره زنگنه‌یوسف‌آبادی (داستان‌نویس)، زهره سعدزاده (داستان‌نویس) و خدیجه نظری نویسندۀ کتاب «ستارۀ باران» در کتابخانه عمومی روستای چهارروستایی برگزار خواهد شد.

کتاب «ستارۀ باران» نوشته خدیجه نظری برای گروه سنی کودک نوشته شده‌است. قهرمان این داستان که ستاره‌ای به نام «تیر» است، کودکان را با خود به دنیای ستارگان و کهکشان راه شیری می‌برد و سفر هیجان‌انگیزی را برای آن‌ها می‌آفریند. این کتاب به همت انتشارات «مهد علم» سال 1401 روانه بازار کتاب شده‌است.

به گزارش ایبنا، خدیجه نظری، روزنامه‌نگار، نویسنده حوزه کودک و نوجوان، خیّر فرهنگی و مروج کتابخوانی 15 بهمن 1364 است که تا کنون با همکاری بخش خصوصی مثل موسسه «آوای مهرگان»  22 کتابخانه مدرسه‌ای را راه‌اندازی و مجهز کرده‌است. او از سن 12 سالگی فعالیت ادبی خود را با سرودن شعر آغاز و در دوران دانشگاه هم به‌طور جدی داستان‌نویسی را تجربه کرد. تعدادی از داستان‌های نظری در نشریه دانشگاه محل تحصیلش منتشر شدند.

او در سال 94 مجموعه‌داستان «نیمکت» را از زبان نیمکتی در ساحل دریا آفرید که داستان‌های این مجموعه به‌صورت هفتگی در هفته‌نامه «دریادلان» منتشر شدند. او در ادامه به نوشتن در حوزه کودک و نوجوان علاقه‌مند شد و داستان «ستارۀ باران» را برای گروه سنی کودک از سوی انتشارات «مهد علم» راهی بازار کتاب کرد که این کتاب عصر سه‌شنبه در آیینی به همت کتابخانه عمومی روستای چهارروستای با همکاری دفتر معماری فرزاد» رونمایی و معرفی خواهد شد.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها