یکشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۳
توسعه همه‌جانبه فرهنگ مقدس کار از سیاست‌های ترویجی وزارت فرهنگ است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به‌مناسبت روز ملی صنعت و معدن نوشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نقش‌آفرینی در راستای بالندگی و موفقیت جامعه صنعتگران کشور آمادگی دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، محمدمهدی اسماعیلی در پیامی با تقدیر از نقش والا، مؤثر و خستگی‌ناپذیر تلاشگران صنعت و معدن کشورمان در عرصه‌های مختلف این روز بزرگ را به جامعه کارآفرین صنعتگران و معند‌کاران کشور تبریک گفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی که به‌مناسبت دهم تیر، روز ملی صنعت و معدن منتشر کرد نوشته است:
 
«یکی از مهم‌ترین سیاست‌های فرهنگی و ترویجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۴۰۲ توسعه همه‌جانبه فرهنگ اثرگذار و مقدس کار و تلاش در جامعه است.
 
بی‌تردید صنعتگران الگوها و اسوه‌های ماندگار تولید ملی در همه ایام پر فراز و نشیب به‌ویژه در شرایط تحریم‌های ظالمانه هستند و در نبرد مقابل دشمنانی که تعالی و رشد صنعت کشور را نشانه گرفته‌اند، با پایمردی و ایستادگی از این آزمون بزرگ سربلند و پیروز بیرون خواهند آمد.
 
همه بخش‌ها، مراکز و ساختارهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی دارند تا در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری، رسانه‌ای، سینمایی و... برای بالندگی و موفقیت جامعه صنعتگران کشور نقش‌آفرینی کنند.
 
در انتها لازم است به فعالان صنایع خلاق، صنایع هنری و دستی و کارآفرینان اقتصاد فرهنگ، هنر و رسانه که به مثابه یک صنعت در نظام تولید، کارآفرینی و اشتغال کشورمان ایفای نقش می‌کنند نیز این روز ملی را تبریک عرض کرده و اعلام کنم که رونق‌بخشی، رفع موانع، ارتقاءِ رشد و تعالی کسب و کار و صنایع فرهنگی، هنری و رسانه‌ای شما عزیزان به عنوان یک دستور کار ویژه و راهبردی در وزارت فرهنگ در حال پیگیری است که با یاری خداوند سبحان به زودی شاهد نتایجی چشمگیر و ارزشمندی در این زمینه خواهیم بود.
 
در پایان یاد و خاطره شهدای گرانقدر صنعت در همه دوره‌ها مخصوصا دفاع مقدس را گرامی می‌دارم و به روان پاک‌شان درود می‌فرستم.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها