دوشنبه ۵ تیر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۷
برنامه‌های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در هرمزگان اعلام شد

هرمزگان- برنامه‌های بصیرت افزایی و تبیینی به‌مناسبت گرامیداشت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در سراسر هرمزگان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در بندرعباس، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: برنامه‌های بصیرت‌افزایی و تبیینی به‌مناسبت گرامیداشت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در سراسر هرمزگان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد ایمانی با اشاره به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، اظهار داشت: ششم تا دوازدهم تیرماه با رهنمودهای مقام معظم رهبری، به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده تا در این فرصت به تبیین جنایت‌های آمریکا در عرصه مختلف علیه ملت ایران اسلامی، استفاده شود.

وی افزود: امروز اگر جنایات آمریکا و استکبار جهانی را در حق مردم مظلوم و مقاوم ایران اسلامی که خود مدعیان حقوق بشر هستند، رسانه‌ای شود، افکار عمومی به درک صحیحی از این جنایات خواهند رسید.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان، با اشاره به برنامه‌های این هفته، اظهار کرد: مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر همراه با قرائت دعای عرفه، نمایشگاه عکس با موضوع حقوق بشر آمریکایی روز هشتم تیر در مصلاهای نماز جمعه هرمزگان، ۱۲ تیر روز بزرگداشت شهدای هواپیمای مسافربری بر روی عرشه کشتی در آب‌های نیلگون خلیج فارس با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران و گلباران محل شهادت شهدای ۱۲ تیر در آب‌های خلیج فارس از برنامه‌های محوری ستاد می‌باشد.

حجت‌الاسلام ایمانی تأکید کرد: دیدار با خانواده شهدا هواپیمای مسافربری ۶۵۵، برگزاری جلسات تبیینی و تشریحی نقش خبیثانه آمریکا در شهادت رجال و شخصیت‌های دینی انقلاب، برگزاری کنگره شهدای ترور، کرسی آزاد اندیشی و تریبون آزاد جهت ترغیب جوانان به بحث پیرامون این هفته، تکریم و تجلیل از خانواده شهدای ششم تا دوازدهم تیرماه، تشکیل گروه‌های رسانه‌ای و فضای مجازی و هشتگ و کمپین افشای حقوق بشر آمریکایی از جمله برنامه‌های این هفته خواهد بود.

وی یادآورشد: برپایی غرفه‌های فرهنگی و هنری، تولید محتوای در بستر فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و فعال سازی ظرفیت کانون‌های مساجد پایگاه بسیج جهت نشست‌های بصیرت افزایی و بهره‌گیری از ظرفیت هیئت‌های مذهبی در سراسر استان هرمزگان، از اقداماتی است که در دستور کار قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها