دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸
فراخوان طراحی «نشان ویژه جشنواره قند پارسی» منتشر شد

دبیرخانه دائمی جشنواره قند پارسی ملل، با صدور فراخوان از هنرمندان و طراحان برای مشارکت در جشنواره قند پارسی دعوت کرد.

به ‌گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، در این فراخوان آمده است: نظر به اهمیت پاسداشت زبان فارسی و همچنین ضرورت تکریم فعالان و مروجان زبان و ادبیات فارسی، دبیرخانه دائمی جشنواره قند پارسی ملل، درصدد است؛ نخستین‌بار، نشانِ این رویداد را ارائه کند.
 
به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط‌ عمومی دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطابق برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «نشان قند پارسی» هرساله به برترین چهره‌های فعال جهانی در حوزه آموزش، تبلیغ و ترویج  زبان و فرهنگ غنی پارسی اهدا خواهد شد.
 
بر این اساس، از تمامی علاقه‌مندانی که در طراحی نماد، نشان، نشان‌واره (لوگو) و سایر عناوین مشابه تجربه دارند، دعوت می‌شود در این فراخوان، شرکت کنند و در فرصت پیش رو، با رعایت جنبه‌های نوآورانه، با خلق اثری بدیع و در خور فرهنگ غنی پارسی، آثار خود را در اختیار دبیرخانه این جشنواره قرار دهند.
 
تمامی آثار دریافتی، پس از بررسی از سوی هیئت داوران متشکل از اساتید و صاحب نظران، ارزیابی شده و به سه طرح برگزیده این رویداد به ترتیب مبلغ 50، 30 و 20 میلیون تومان اهدا خواهد شد.
 
از تمامی هنرمندان و طراحانِ علاقه‌مند، دعوت می‌شود طرح‌های خود را تا اول شهریور ماه به آدرس پست  الکترونیکیinfo@ad.gov.ir ارسال کنند.
 
دبیرخانه دائمی جشنواره قند پارسی ملل با شماره تلفن 88007994 آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه اطلاعات بیشتر به هنرمندان و طراحان علاقه‌مند است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

برگزیده

پربازدیدترین

تازه‌ها